Usługi pogrzebowe w Olsztynie

Zapewniamy całodobowe profesjonalne usługi pogrzebowe. Wspieramy rodziny i najbliższych w tych trudnych chwilach, zajmując się organizacją pochówków i ceremonii pogrzebowych oraz godnym przygotowaniem zmarłego do pogrzebu. Jeśli zajdzie taka potrzeba, oferujemy przewóz zmarłych. Na życzenie naszych Klientów wykonujemy również kremacje oraz organizujemy stypy. Prowadzimy sprzedaż trumien i urn, wieńców pogrzebowych oraz innych akcesoriów funeralnych.

Formalności pogrzebowy

Staramy się jak największym stopniu wyręczyć rodziny we wszystkich koniecznych formalnościach związanych ze zgonem i pogrzebem. Dokonamy w Państwa imieniu wszystkich formalności niezbędnych do przygotowania godnej ceremonii pogrzebowej.

Sprzedaż trumien i urn

Po załatwieniu wszystkich formalności nadchodzi czas na wybór odpowiedniej trumny. Dysponujemy pełnym katalogiem klasycznych, nowoczesnych i ekskluzywnych trumien. Jeśli zdecydujecie się na kremację zwłok to musicie dokonać wyboru najbardziej odpowiedniej Państwa zdaniem urny. Nasze domy pogrzebowe w Olsztynie, Barczewie i Olsztynku oferują szeroki wybór trumien i urn. Zarówno trumny, jak i urny wykonane są z największa starannością w klasycznych i nowoczesnych wzorach.

Wieńce pogrzebowe, wieńce  i kwiaty

Oprawa kwiatowa ceremonii pogrzebowych jest nieodłącznym elementem uroczystości. Nadaje jej powagi i należytej rangi. Nieodłącznym elementem każdego pogrzebu są wieńce i wiązanki. Wieńce pogrzebowe wykonujemy ze świeżych kwiatów oraz różnorodnych dodatków florystycznych. Nasi floryści doradzą wybór kwiatów i przygotują z nich odpowiednią kompozycję.

Klepsydry i nekrologi prasowe – Krzyże i tabliczki

Służymy Państwu pomocą w wyborze odpowiednich artykułów służących uczczeniu pamięci zmarłego. Oferujemy krzyże i tabliczki z napisami. Na Państwa zamówienie przygotujemy klepsydry informujące o zbliżającym się pogrzebie oraz nekrologi prasowe.

Kremacja zwłok

Coraz częstszą formą pochówku jest kremacja czyli spopielenie zwłok. Organizujemy kremację zwłok dokonując wszystkich niezbędnych formalności. Przygotowujemy ceremonię pogrzebową, na życzenie rodziny przed kremacją lub po niej.

Transport zwłok

Dysponujemy specjalistycznymi pojazdami przystosowanymi do godnego przewozu zmarłych. Wykonujemy usługę na terenie kraju, jak również zagranicą. Podejmujemy się również transportu zwłok do prosektorium, a także oferujemy całodobowy przewozu zmarłych do chłodni, kremacji oraz ekshumacji.

Klient otrzymuje od Firmy bezpłatnie :

  • Klepsydry
  • Podziękowanie
  • Pamiątkowe obrazki